Elektryczne wózki paletowe z masztem seria GX

Elektryczny wózek paletowy z masztem-seria GXTen kompaktowy wózek stanowi idealne rozwiązanie w przestrzeniach magazynowych średniej wielkości. Dzięki ciągłemu rozwojowi tego produktu,wózki te są teraz jeszcze silniejsze, bardziej niezawodne i bliższe potrzebom klienta niż kiedykolwiek.
  • Pokrywa zabezpieczająca
Nowa "podwójna" pokrywa ABS jest synonimem łatwości użycia i niezawodności. Usunięcie dolnej części umożliwia łatwiejsz dostęp do baterii w celu szybszej i łatwiejszej konserwacji. Jej grubość wzrosła (+20%) co sprawia że jest jeszcze wytrzymalsza.
  • Akumulator
W przypadku niskiej mocy akumulatora system kontroli zabezpiecza podnoszenie wideł ale pozwala na dojechanie wózkiem do miejsca umożliwiającego naładowanie akumulatorów.
  • Dyszel sterująco-kontrolny
Duży motylowy dyszel z przyciskami sterującymi pozwala dokładnie kontrolować kierunek i prędkość jazdy oraz zawiera wskaźnik rozładowania akumulatora.  Przycisk bezpieczeństwa i klakson znajdują się na górnej części dyszla. W wersjach PLUS i GEL licznik motogodzin.
  • Wbudowany akumulator i ładowarka.
Dostępny również z podwójnym sterowaniem podnoszenia wideł.
  • Wersja FreeLift
Ten nowy typ wózka łączy funkcje serii GX z pełną funkją wolnego skoku, co pozwala operatorowi na podniesienie wideł do wysokości 1547 mm. od podłoża bez zwiększania minimalnego wymiaru tej maszyny 1957 mm. Umożliwia to transport towaru przez obszary z ograczeniami wysokości, takich jak otwory drzwiowe itp.
Wróć do strony głównej PRAMAC

Potrzebujesz więcej? Zapoznaj się z ręcznymi lub elektrycznymi wózkami PRAMAC