Wózki widłowe z masztem seria LX

Wózek widłowy z masztem seria LXSeria wózków widłowych z masztem LX oferuje szeroki zakres narzędzi dla profesjonalistów szukających jakości i dobrej ceny. Zaprojektowane do użytkowania w profesjonalnych systemach magazynowych i przenoszenia towarów. Te maszyny wyposażone są w wiele standardowych cech, z wieloma dostępnymi opcjami tj.kontrola tranzystorem MOSFET i silnik z technologią SEM.
  • Dyszel sterująco-kontrolny

Duży motylowy dyszel z przyciskami sterującymi pozwala dokładnie kontrolować kierunek i prędkość jazdy oraz zawiera wskaźnik rozładowania akumulatora.  Przycisk bezpieczeństwa i klakson znajdują się na górnej części dyszla.

  • Platforma dla operatora
Platforma dla operatora jest użyteczna, gdy trzeba przewieźć towar na dłuższą odległość lub kiedy jest wymagane ciężkie przyłożenie.
  • Boczny dostęp do akumulatora
Dodatkowo oprócz górnej pokrywy do akumulatora można się dostać poprzez zdjęcie bocznej pokrywy, co pozwala na jego łatwiejszą wymianę. Dostępny również z podwójnym sterowaniem podnoszenia wideł.
  • Wersja Initial Lifting
Modele Initial Lifting należą do rodziny profesjonalnych wózków serii LX i prezentuja możliwość unoszenia
wideł wjazdowych, które czynią je nadającymi się do użytku na nierównych podłogach i rampach. Te nowe modele mogą być również używane do przewozu dwóch palet: jednej na widłach, drugiej na ramionach wspierających.
Wróć do strony głównej   PRAMAC  

Potrzebujesz więcej? Zapoznaj się z ręcznymi lub elektrycznymi wózkami PRAMAC