Alto PS

Zwarty wózek z operatorem idącym

Alto PSAlto PS jest solidnym, mocnym i poręcznym wózkiem do wszechstronnego użytku ciasnych miejscach, przystosowanym do obsługi "otwartych" nośników ładunku. 

  • Ten kompaktowy wózek, kierowany przez operatora idącego obok, przeznaczony jest do składowania, sporadycznej kompletacji zamówień i krótkodystansowego transportu wewnętrznego. Niskie podwozie i przesunięty dyszel zwiększają widoczność i bezpieczeństwo - operator ma niezakłócony widok na ładunek i może iść obok wózka. Ergonomiczna głowica dyszla jest przystosowana dla operatorów prawo- i leworęcznych i wyposażona w łatwo dostępne elementy sterujące, które pomagają w obsłudze wózka. Czy pobierasz i odkładasz palety w bardzo ograniczonej przestrzeni? Opcja kierowania z uniesionym dyszlem (Tiller Up) sprawia, że wózek może pracować w jeszcze ciaśniejszych miejscach.
  • Inne cechy: Modułowa konstrukcja Atlet, zapewniająca usunięcie usterki podczas pierwszej wizyty serwisu (First Time Fix Rate). Silnik prądu zmiennego, który zapewnia zmniejszony zakres czynności konserwacyjnych, maksymalne przyspieszenie i prędkość jazdy. Konstrukcja czterokołowa gwarantująca maksymalną stabilność. Komputer ATC z systemem kodów PIN umożliwiającym dostęp do systemu diagnostyki pokładowej i do optymalnych ustawień osiągów oraz zapobiegającym nieuprawnionemu korzystaniu z wózka.

Czy interesuje Cię większa wysokość podnoszenia lub większy udźwig? W takim razie polecamy nasz model Alto PSH.

Atlet Alto   PS
Udźwig kg

1250

Środek ciężkości ładunku mm 600
Wysokości podnoszenia mm 2690-3590

Najważniejsze cechy

Wróć do strony głównej Atlet