Alto PSH

Wózek do składowania z operatorem idącym obok wózka, przeznaczony do pracy pod dużym obciążeniem

Alto PSHAlto PSH jest potężnym, solidnym wózkiem do składowania z operatorem idącym, przeznaczonym do pracy pod dużym obciążeniem i przydatnym do wielu zadań.

  • Ten wysokowydajny wózek jest idealnym rozwiązaniem dla transportu wewnętrznego, kompletacji zamówień i składowania do wysokości 4800 mm. Unikatowa konstrukcja wideł gwarantuje dużą szybkość operacji przeładunkowych i łatwy dostęp do "otwartych" nośników ładunku. Niskie podwozie zapewnia operatorowi niezakłócony widok na ładunek i widły. Dzięki zwiększającemu bezpieczeństwo i widoczność przesuniętemu dyszlowi operator może kierować wózkiem, idąc obok. Ergonomiczna głowica dyszla jest przystosowana dla operatorów prawo- i leworęcznych i wyposażona w łatwo dostępne elementy sterujące, które pomagają w obsłudze wózka. Czy pobierasz i odkładasz palety w bardzo ograniczonej przestrzeni? Opcja kierowania z uniesionym dyszlem (Tiller Up) sprawia, że wózek może pracować w jeszcze ciaśniejszych miejscach.
  • Inne cechy: Modułowa konstrukcja Atlet, zapewniająca usunięcie usterki podczas pierwszej wizyty serwisu (First Time Fix Rate). Silnik prądu zmiennego, który zapewnia zmniejszony zakres czynności konserwacyjnych, maksymalne przyspieszenie i prędkość jazdy. Konstrukcja czterokołowa gwarantuje maksymalną stabilność. Komputer ATC z systemem kodów PIN umożliwiającym dostęp do systemu diagnostyki pokładowej i do optymalnych ustawień osiągów oraz zapobiegającym nieuprawnionemu korzystaniu z wózka. . Na potrzeby pracy wielozmianowej akumulator umieszczony jest na stalowych rolkach, umożliwiających jego szybką i łatwą wymianę z boku wózka.

Czy potrzebujesz lżejszej wersji? W takim razie polecamy nasz model Alto PS.

Atlet Alto

  PSH 160

PSH 200

Udźwig kg 1600 2000
Środek ciężkości ładunku mm 600 600
Wysokości podnoszenia mm 2900-5400 2900-5400

Najważniejsze cechy

Wróć do strony głównej Atlet