Ergo ALL

Wózek niskiego składowania, z operatorem stojącym

Ergo ALLAtlet Ergo ALL jest wygodnym wózkiem przeznaczonym do transportu wewnętrznego podczas operacji z dużym obciążeniem. Wózek jest idealnym rozwiązaniem dla długich cykli pracy i przemieszczania ciężkich towarów.

  • Ten wózek niskiego składowania z operatorem stojącym posiada szeroką gamę opcji, które umożliwiają obsługę wielu typów nośników ładunków. Wygodnie umieszczone stanowisko operatora wózka Ergo wyposażone jest w łatwo dostępne elementy sterujące i wspomaganie kierownicy. Ergonomiczna, naturalna pozycja operatora, całkowicie chronionego w obrębie podwozia, zapewnia doskonałą widoczność na wszystkie strony, niezależnie od kierunku jazdy.
  • Na potrzeby pracy wielozmianowej akumulator jest umieszczony na rolkach, które umożliwiają jego szybką i łatwą wymianę.
  • Inne cechy: modułowa konstrukcja Atlet zapewniająca usunięcie usterki podczas pierwszej wizyty serwisu (First Time Fix Rate). Silnik prądu zmiennego, który zapewnia zmniejszony zakres czynności konserwacyjnych, maksymalne przyspieszenie i prędkość jazdy. System stabilizacyjny Atlet S3 (Stability Support System).

Jeśli wolisz wózek niskiego składowania z operatorem siedzącym, przyjrzyj się naszemu modelowi Ergo XLL.

Atlet Ergo   ALL/AJN 200 ALL/ASN 200
Udźwig kg 2000 2000
Środek ciężkości ładunku mm 600 600
Szerokość całkowita mm 940

940

Najważniejsze cechy

Wróć do strony głównej Atlet