Ergo Stacker Picker

Maszyna łącząca wysokie osiągi z możliwością pracy w wąskich korytarzach

Ergo Stacker PickerWózek do składowania i kompletacji Atlet Ergo cechuje doskonała stabilność masztu, szerokie pole widzenia operatora i zastosowanie technologii Man-Up (podnoszenie operatora do poziomu ładunku), dzięki czemu doskonale spełnia warunki wymagane do bezpiecznej, wydajnej pracy na wysokości do 15,85 m.

  • Ta maszyna przeznaczona jest do użycia w korytarzach z prowadzeniem indukcyjnym i szynowym, umożliwiając obsługę każdego typu nośnika ładunku. Wyjątkowo sztywna konstrukcja masztu wózka do składowania i kompletacji Atlet Ergo umożliwia operatorowi bezpieczne wykorzystywanie maksymalnych prędkości jazdy dostępnych na każdym podnośniku. Zwiększenie wydajności zapewnia wyjątkowy system "Synchor-lift", jednoczesnego podnoszenia, opuszczania kabiny i wideł w trakcie jazdy. Wygodna i przestronna kabina zapewnia ergonomię na najwyższym światowym poziomie.
  • Szeroka gama urządzeń do manipulacji ładunkiem, takich jak widły obrotowe, widły teleskopowe, podwójne widły teleskopowe przystosowane do podwójnej głębokości składowania i wiele innych, pozwala stworzyć własną, spersonalizowaną maszynę Atlet. Dzięki użyciu półautomatycznego systemu pozycjonowania z radiową kontrolą przepływu towarów RFID(transponder) można zwiększyć wydajność o 15–20%.
  • Dostępne wyposażenie obejmuje także zapewniające zwiększone bezpieczeństwo programowane systemy wyłączania awaryjnego, automatycznego podnoszenia lub wsuwania/wysuwania wideł oraz automatyczne skanery do odczytu etykiet kompletowanych ładunków. Wyposażenie na specjalne zamówienie

Prosimy również zwrócić uwagę na inny wózek systemowy (VNA), model Tergo Forte URF.

Atlet ESP   ESP 100 ESP 120 ESP 120
Maszt   Teleskopowe Teleskopowe Podwójne teleskopowe
Udźwig kg 1000 1200 1200
Środek ciężkości ładunku mm 600 600 600
Wysokości podnoszenia, maksymalna mm 4000–9600 6100–11100 6100–10600
Silnik kW 7.5 AC 7.5 AC 7.5 AC

Najważniejsze cechy

Wróć do strony głównej Atlet