Ergo XJN/XSN

Wózek do składowania, z operatorem siedzącym

Ergo XJN/XSNWózek do składowania z operatorem siedzącym Ergo X, pionierskie rozwiązanie firmy Atlet, zapewnia oszczędny, ergonomiczny bliski transport materiałów. Jest uniwersalny, wygodny i zajmuje mało miejsca.

  • Oszczędny wózek do składowania Ergo X przeznaczony jest do mieszanych operacji bliskiego transportu, takich jak składowanie i transport wewnętrzny. Pozwala na ciągłą jazdę i pracę w wąskich korytarzach. Obsługuje "otwarte" nośniki ładunku ze standardowymi podporami ramowymi i zamknięte nośniki ładunku między szerokimi podporami ramowymi. Duża prędkość jazdy i duża szybkość podnoszenia/opuszczania przyczyniają się do wysokiej wydajności. W celu zapewnienia jeszcze wyższego udźwigu resztkowego oferujemy składane stabilizatory boczne.
  • Nowoczesny, ergonomiczny design - unikatowa mini-kierownica Atleta, ze wspomaganiem, z "plywającym" podłokietnikiem, regulowany fotel i płyta podłogowa – ułatwia przeładunek i maksymalizuje komfort pracy. Operator jest całkowicie chroniony w obrębie podwozia oraz ma doskonałe pole widzenia, co pozwala na bezpieczne i precyzyjne operacje. Na potrzeby pracy wielozmianowej akumulator jest umieszczony na rolkach, które umożliwiają jego szybką i łatwą wymianę.
  • Inne cechy: Modułowa konstrukcja Atlet, zapewniająca usunięcie usterki podczas pierwszej wizyty serwisu (First Time Fix Rate). Silnik prądu zmiennego, który zapewnia zmniejszony zakres czynności konserwacyjnych, maksymalne przyspieszenie i prędkość jazdy. System stabilizacyjny Atlet S3 (Stability Support System). Komputer ATC z systemem kodów PIN umożliwiającym dostęp do systemu diagnostyki pokładowej i do optymalnych ustawień osiągów oraz zapobiegającym nieuprawnionemu korzystaniu z wózka.

Jeśli jesteś zainteresowany dwupaletowymi wózkami do składowania z operatorem siedzącym, polecamy nasz model Ergo XML. A może wolisz wózek z operatorem stojącym? Przyjrzyj się naszemu modelowi Ergo A.

Atlet Ergo   XJN 160 XSN 160 XJN 200 XSN 200
Udźwig kg 1600 1600 2000 2000
Środek ciężkości ładunku mm 600 600 600 600
Wysokości podnoszenia mm 2900–6300 2900–6300 2900–6300 2900–6300

Najważniejsze cechy

Wróć do strony głównej Atlet