Ergo XLL

Wózek niskiego składowania, z operatorem siedzącym

Ergo XLLAtlet Ergo XLL jest wygodnym wózkiem przeznaczonym do transportu wewnętrznego podczas operacji z dużym obciążeniem. Wózek jest idealnym rozwiązaniem dla długich cykli pracy i przemieszczania ciężkich towarów.

  • Ergo XLL, wózek niskiego składowania z operatorem siedzącym, jest przeznaczony do pracy pod dużym obciążeniem. Ten oferujący szeroką gamę opcji wózek niskiego składowania jest przystosowany do wielu różnych typów nośników ładunku. Na potrzeby pracy wielozmianowej akumulator jest umieszczony na rolkach, które umożliwiają jego szybką i łatwą wymianę.
  • Nowoczesny, ergonomiczny design - unikatowa mini-kierownica Atleta, ze wspomaganiem, z "plywającym" podłokietnikiem, regulowany fotel i płyta podłogowa – ułatwia przeładunek i maksymalizuje komfort pracy. Operator jest całkowicie chroniony w obrębie podwozia oraz ma doskonałe pole widzenia, co pozwala na bezpieczne i precyzyjne operacje.
  • Inne cechy: modułowa konstrukcja Atlet zapewniająca usunięcie usterki podczas pierwszej wizyty serwisu (First Time Fix Rate). Silnik prądu zmiennego, który zapewnia zmniejszony zakres czynności konserwacyjnych, maksymalne przyspieszenie i prędkość jazdy. System stabilizacyjny Atlet S3 (Stability Support System). Komputer ATC z systemem kodów PIN umożliwiającym dostęp do systemu diagnostyki pokładowej i do optymalnych ustawień osiągów oraz zapobiegającym nieuprawnionemu korzystaniu z wózka.

Jeśli wolisz wózek niskiego składowania ze stojącym operatorem, przyjrzyj się naszemu modelowi Ergo ALL.

Atlet Ergo   XLL/XJN 200 XLL/XSN 200
Udźwig kg 2000 2000
Środek ciężkości ładunku mm 600 600
Szerokość całkowita mm 1010 1010

Najważniejsze cechy

Wróć do strony głównej Atlet