Ergo XML

Dwupaletowy wózek do składowania, z operatorem siedzącym

Ergo XMLModel Ergo XML, pionierski wózek firmy Atlet, zapewnia krótsze cykle transportowe. Jest idealnym rozwiązaniem dla zaopatrzenia linii produkcyjnych oraz przeładunków typu cross docking.

  • Ergo XML jest wózkiem kierowanym przez operatora siedzącego i przeznaczonym do intensywnego przeładunku towarów oraz długodystansowego transportu wewnętrznego. Pozwala na ciągłą jazdę i pracę w wąskich korytarzach.
  • Nowoczesny, ergonomiczny design - unikatowa mini-kierownica Atleta, ze wspomaganiem, z "plywającym" podłokietnikiem, regulowany fotel i płyta podłogowa – ułatwia przeładunek i maksymalizuje komfort pracy. Operator jest całkowicie chroniony w obrębie podwozia oraz ma doskonałe pole widzenia, co pozwala na bezpieczne i precyzyjne operacje. Na potrzeby pracy wielozmianowej akumulator jest umieszczony na rolkach, które umożliwiają jego szybką i łatwą wymianę.
  • Inne cechy: Modułowa konstrukcja Atlet, zapewniająca usunięcie usterki podczas pierwszej wizyty serwisu (First Time Fix Rate). Silnik prądu stałego, który zapewnia zmniejszony zakres czynności konserwacyjnych, maksymalne przyspieszenie i prędkość jazdy. System stabilizacyjny Atlet S3 (Stability Support System). Komputer ATC z kodem PIN umożliwiającym dostęp do systemu diagnostyki pokładowej i do optymalnych ustawień osiągów oraz zapobiegającym nieuprawnionemu korzystaniu z wózka.

Jeśli jesteś zainteresowany wózkiem do wysokiego składowania, wyposażonym w fotel dla operatora, polecamy nasz model Ergo X.

Atlet Ergo   XML/XJN 160 XML/XSN 160
Udźwig kg 1600 1600
Środek ciężkości ładunku mm 600 600
Wysokości podnoszenia mm 1500 1500

Najważniejsze cechy

Wróć do strony głównej Atlet