ErgoPicker OPC

Wózek do kompletacji z wysokiego poziomu

ErgoPicker OPCAtlet Ergo OPS jest wyjątkowo stabilnym wózkiem, który pozwala na bezpieczną, wydajną kompletację zamówień z wysokiego poziomu, aż do 9,85 m.

  • Ergo OPS zapewnia wyjątkową stabilność i bezpieczeństwo kompletacji z bardzo wysokich poziomach i korytarzach VNA z prowadnicami. Ergonomiczne widły zapewniają łatwy dostęp do nośnika ładunku. Dzięki podnoszeniu/opuszczaniu punktu pobierania lub punktu odkładania kompletacja jest wydajna, bezpieczna i wygodna. Wózek sprawuje się dobrze przy pracy w szerokich korytarzach i korytarzach z prowadnicami. Zapewnia wyjątkowo wydajną kompletację w bardzo wąskich korytarzach VNA.
  • Przy jeździe do przodu (podwozie z przodu), pole widzenia operatora nie jest ograniczone przez kompletowany ładunek, więc ma on zapewnioną maksymalną widoczność. Opcjonalne rozmieszczenie elementów sterujących pozwala dopasować model Atlet OP do innych posiadanych wózków i ustalić identyczną charakterystykę jazdy.
  • Ergonomiczna kabina jest przestronna, umożliwiając operatorowi stworzenie własnego środowiska pracy. Dostępne jest dodatkowe wyposażenie takie jak terminale, skanery, drukarki etykiet i drukarki list pakunkowych.
  • Inne funkcje: kabina z wejściem z obu stron. Specjalnie zaprojektowane platformy do kompletacji zamówień mebli. Specyfikacja dla magazynów o niskiej temperaturze.

Aby przyjrzeć się naszym innym modelom do kompletacji zamówień z wysokiego poziomu, przejdź do OPM, OPH, OPS.

Atlet ErgoPicker   OPC
Udźwig kg 1000
Środek ciężkości ładunku mm 400-600
Wysokości podnoszenia mm 3400–6200

Najważniejsze cechy

Wróć do strony głównej Atlet