ErgoPicker OPM

Wózek do kompletacji ze średniego poziomu

ErgoPicker OPMWózek do kompletacji Atlet Ergo OPM zapewnia podwyższoną wydajność i doskonałe prowadzenie. Szybkie, bezpiecznie i wydajne rozwiązanie do kompletacji ze średnich poziomów do 4,5 m.

  • Wózek do kompletacji Ergo OPM oferuje doskonałe podnoszenie i kierowanie. Dodatkowo, wydajność poprawiają osłony boczne i ergonomiczne widły zapewniające bezpieczną i bardziej funkcjonalną kompletację zamówień ze średniego poziomu. Przy jeździe do przodu (podwozie z przodu), pole widzenia operatora nie jest ograniczone przez kompletowany ładunek, więc ma on zapewnioną maksymalną widoczność. Opcjonalne rozmieszczenie elementów sterujących pozwala dopasować model Atlet OP do innych posiadanych wózków i ustalić identyczną charakterystykę jazdy.
  • Ergonomiczna kabina jest przestronna, umożliwiając operatorowi stworzenie własnego środowiska pracy. Dostępne jest dodatkowe wyposażenie takie jak terminale, skanery, drukarki etykiet i drukarki list pakunkowych.
  • Inne funkcje: kabina z wejściem z obu stron. Specjalnie zaprojektowane platformy do kompletacji zamówień mebli. Specyfikacja dla magazynów o niskiej temperaturze. Modułowa konstrukcja Atlet zapewniająca maksymalną dyspozycyjność. Silnik prądu zmiennego, który charakteryzuje się zmniejszonym zakresem czynności konserwacyjnych, maksymalnym przyspieszeniem i prędkością jazdy. System stabilizacyjny Atlet S3 (Stability Support System). Komputer ATC z kodem PIN umożliwiającym dostęp do systemu diagnostyki pokładowej i do optymalnych ustawień osiągów oraz zapobiegającym nieuprawnionemu korzystaniu z wózka.

Aby przyjrzeć się naszym innym modelom do kompletacji zamówień z wysokiego poziomu, przejdź do OPH, OPC, OPS.

Atlet ErgoPicker   OPM
Udźwig kg 1000
Środek ciężkości ładunku mm 400-600
Wysokości podnoszenia mm 1200-2900

Najważniejsze cechy

Wróć do strony głównej Atlet