Piccolo PLL

Kompaktowy wózek paletowy, kierowany przez operatora idącego obok

Piccolo PLLAtlet Piccolo PLL jest doskonałym wózkiem paletowym przeznaczonym do pracy w miejscach o ograniczonej przestrzeni i w różnych warunkach oraz do obsługi różnych nośników ładunku.

  • Piccolo PLL jest idealnym wózkiem dla zaopatrzenia sklepów, sporadycznej kompletacji zamówień i krótkodystansowego transportu wewnętrznego np. w magazynach, supermarketach i obiektach produkcyjnych.
  • Widły są standardowo wyposażone w kółka najazdowe i wózek PLL może obsługiwać wiele typów nośników ładunku, praktycznie w każdych warunkach - od temperatur pokojowych do zimnych magazynów (do -35°C). Wąski Piccolo z łatwością pokonuje pochyłości i rampy oraz posiada wyjątkowo mały promień zawracania. Dodanie opcji kierowania z uniesionym dyszlem (Tiller Up) sprawia, że wózek Piccolo PLL może pracować w jeszcze ciaśniejszych miejscach.
  • Wózek jest wygodny i bezpieczny w kierowaniu, a wąskie podwozie zwiększa zwrotność na ograniczonej powierzchni. Dzięki zwiększającemu bezpieczeństwo i widoczność przesuniętemu dyszlowi operator może kierować wózkiem, idąc obok. Niskie podwozie zapewnia operatorowi niezakłócony widok na ładunek i widły.
  • Piccolo jest niezawodny, cechują go długie okresy międzyserwisowe. Jest zbudowany z myślą o ograniczeniu do minimum wymagań serwisowych i konserwacyjnych, wszystko po to, aby utrzymać minimalne koszty LCC.
  • Inne cechy: Modułowa konstrukcja Atlet, zapewniająca usunięcie usterki podczas pierwszej wizyty serwisu (First Time Fix Rate). Silnik prądu zmiennego, który zapewnia zmniejszony zakres czynności konserwacyjnych, maksymalne przyspieszenie i prędkość jazdy. Konstrukcja czterokołowa gwarantująca maksymalną stabilność. Opatentowane 4-punktowe podwozie typu Friction Force gwarantuje zwiększoną stabilność i przyczepność. Komputer ATC z systemem kodów PIN umożliwiającym dostęp do systemu diagnostyki pokładowej i do optymalnych ustawień osiągów oraz zapobiegającym nieuprawnionemu korzystaniu z wózka.

Chcesz zobaczyć inne wózki paletowe? Zapoznaj się z naszymi modelami Piccolo PLT, Duo PLE i Presto PLP.

Atlet Piccolo   PLL 145 PLL 180 PLL 200
Udźwig kg 1450 1800 2000
Środek ciężkości ładunku mm 600 600 600
Szerokość całkowita mm 660 660 660

Najważniejsze cechy

Wróć do strony głównej Atlet