Piccolo PLT

Wózek paletowy, kierowany przez operatora idącego obok, ze składanym dyszlem

Piccolo PLTAtlet Piccolo PLT, obsługujący wiele typów nośników ładunku, jest małym, zwinnym wózkiem paletowym, idealnym do użytkowania na ciężarówkach. Akumulator wózka można ładować z alternatora ciężarówki.

  • Standardowo widły wyposażone są w kółka najazdowe i Piccolo PLT może obsługiwać wiele typów nośników ładunku, praktycznie w każdych warunkach. Aby zmaksymalizować wykorzystanie powierzchni magazynowej, wózek Piccolo PLT ze składanym dyszlem jest przechowywany i ładowany w specjalnym schowku w podwoziu ciężarówki. Wąski Piccolo łatwo pokonuje pochyłości i rampy oraz posiada wyjątkowo mały promień zawracania. Dodanie opcji kierowania z uniesionym dyszlem (Tiller Up) sprawia, że wózek Piccolo PLL może pracować w jeszcze ciaśniejszych miejscach.
  • Wózek jest wygodny i bezpieczny w kierowaniu, a wąskie podwozie zwiększa zwrotność na ograniczonej powierzchni. Dzięki zwiększającemu bezpieczeństwo i widoczność przesuniętemu dyszlowi operator może kierować wózkiem, idąc obok. Niskie podwozie zapewnia operatorowi niezakłócony widok na ładunek i widły.
  • Inne ycech: modułowa konstrukcja Atlet zapewniająca usunięcie usterki podczas pierwszej wizyty serwisu (First Time Fix Rate). Silnik prądu zmiennego, który zapewnia zmniejszony zakres czynności konserwacyjnych, maksymalne przyspieszenie i prędkość jazdy. Konstrukcja z czterema kołami zapewniająca maksymalną stabilność. Opatentowane 4-punktowe podwozie typu Friction Force gwarantuje zwiększoną stabilność i przyczepność. Komputer ATC z kodem PIN umożliwiającym dostęp do systemu diagnostyki pokładowej i do optymalnych ustawień osiągów oraz zapobiegającym nieuprawnionemu korzystaniu z wózka.

Chcesz zobaczyć inne wózki paletowe? Zapoznaj się z naszymi modelami Piccolo PLL, Duo PLE i Presto PLP.

Atlet Piccolo   PLT
Udźwig kg 2000
Środek ciężkości ładunku mm 600
Szerokość całkowita mm 660

Najważniejsze cechy

Wróć do strony głównej Atlet