Presto PLP

Wózek paletowy, z operatorem stojącym

Presto PLPWózek Atlet Presto PLP, wyposażony w rozkładaną solidną platformę dla operatora i składane poręcze zabezpieczające, umożliwia długodystansowy transport i wydłużone cykle pracy.

  • Presto PLP jest doskonale przystosowany do najintensywniejszych operacji. Można go używać do załadunku/rozładunku, transportu wewnętrznego. Obsługuje wszystkie typy nośników ładunku. Ten szybki i mocny wózek, z 5-punktowym podwoziem, gwarantuje najwyższą stabilność, nawet przy wysokiej prędkości.
  • Niskie podwozie zapobiega urazom stóp a zwarta budowa umożliwia manewrowanie wózkiem w ograniczonej przestrzeni. Konstrukcja pięciokołowa w połączeniu z technologią Friction Force zapewnia zarówno stabilność poprzeczną, jak i doskonałą przyczepność. W modelu PLP 200 wspomaganie kierownicy jest opcjonalne, natomiast w modelu PLP 250 stanowi wyposażenie standardowe. Stała platforma z ochroną operatora dostępna jest jako opcja.
  • Inne cechy: Modułowa konstrukcja Atlet, zapewniająca usunięcie usterki podczas pierwszej wizyty serwisu (First Time Fix Rate). Silnik prądu zmiennego, który zapewnia zmniejszony zakres czynności konserwacyjnych, maksymalne przyspieszenie i prędkość jazdy. Konstrukcja pięciokołowa gwarantująca maksymalną stabilność. Opatentowane 4-punktowe podwozie typu Friction Force gwarantuje zwiększoną stabilność i przyczepność. Komputer ATC z systemem kodów PIN umożliwiającym dostęp do systemu diagnostyki pokładowej i do optymalnych ustawień osiągów oraz zapobiegającym nieuprawnionemu korzystaniu z wózka.

Przyjrzyj się również modelom Piccolo PLL, Piccolo PLT i Duo PLE.

Atlet Presto   PLP 200 PLP 250
Udźwig kg 2000 2500
Środek ciężkości ładunku mm 600 600
Szerokość całkowita mm 770 770

Najważniejsze cechy

Wróć do strony głównej Atlet