Solo PSL

Zwarty wózek z operatorem idącym

Solo PSLDuo PSL jest idealnym wózkiem dla zaopatrzenia sklepów, składowania, kompletacji zamówień i krótkodystansowego transportu wewnętrznego np. w magazynach, supermarketach i obiektach produkcyjnych.

  • Czy pobierasz i odkładasz palety na wysokości do 2090 mm w bardzo ciasnych miejscach? Jeśli tak, Twoim doskonałym partnerem może być Solo PSL. Po dodaniu opcjonalnego opcji kierowania z uniesionym dyszlem (Tiller Up) wózek może pracować w jeszcze ciaśniejszych miejscach.
  • Dzięki zwiększającemu bezpieczeństwo i widoczność przesuniętemu dyszlowi operator może kierować wózkiem, idąc obok. Ergonomiczna głowica dyszla jest przystosowana dla operatorów prawo- i leworęcznych i wyposażona w łatwo dostępne elementy sterujące, które pomagają w obsłudze wózka.
  • Inne cechy: Modułowa konstrukcja Atlet, zapewniająca usunięcie usterki podczas pierwszej wizyty serwisu (First Time Fix Rate). Silnik prądu zmiennego, który zapewnia zmniejszony zakres czynności konserwacyjnych, maksymalne przyspieszenie i prędkość jazdy. Konstrukcja czterokołowa gwarantująca maksymalną stabilność. Opatentowane 4-punktowe podwozie typu Friction Force gwarantuje zwiększoną stabilność i przyczepność. Komputer ATC z systemem kodów PIN umożliwiającym dostęp do systemu diagnostyki pokładowej i do optymalnych ustawień osiągów oraz zapobiegającym nieuprawnionemu korzystaniu z wózka.

Czy szukasz wózka do jednoczesnego transportu dwóch palet? Zapoznaj się z naszym modelem Doppio PSD.

Atlet Solo   PSL 125
Udźwig kg 1250
Środek ciężkości ładunku mm 600
Wysokości podnoszenia mm 1790–2090

Najważniejsze cechy

Wróć do strony głównej Atlet