Tempo PPS

Wózek do kompletacji z niskiego poziomu z podnośnikiem nożycowym

Tempo PPSAtlet Tempo PPS wyposażony jest w wytrzymały podnośnik nożycowy przeznaczony do wydajnej kompletacji zamówień towarów o dużym ciężarze z 1. i 2 poziomu. Wózek ten – wyjątkowe połączenie zwrotności, ergonomii i elastyczności – jest doskonałym pomocnikiem przy kompletacji i układaniu towarów na wielu paletach.

  • Szeroka kabina i niski stopień wejściowy sprawiają, że Tempo PPS jest wysokowydajnym wózkiem do kompletacji, dostępnym z podnośnikiem platformy kierowcy lub bez. Dzięki dużemu przyspieszeniu, wysokiej prędkości maksymalnej i płynnemu działaniu układu hamulcowego wózek porusza się szybko między kolejnymi przystankami kompletacji. Ten solidny lecz zarazem smukły wózek jest także bardzo wydajny w wąskich korytarzach.
  • Widły podnoszące znajdują się na ergonomicznej wysokości, umożliwiając wygodną kompletację. Opcjonalna podnoszona platforma zapewnia łatwy dostęp do 2. poziomu. Opcjonalne, dodatkowe elementy sterujące umożliwiają kierowanie wózkiem PPS z podniesioną platformą. Dodatkowy wzrost wydajności uzyskano dzięki zaawansowanemu ergonomicznemu projektowi, obejmującemu przestrzenną platformę operatora z wygodnym oparciem, regulowany fotel (opcja) i schowek na papier, długopisy itd.. Wszystkie te elementy są doskonale rozmieszczone i łatwo dostępne, gwarantując najlepszą pozycję roboczą operatora.
  • Inne cechy: modułowa konstrukcja Atlet zapewniająca usunięcie usterki podczas pierwszej wizyty serwisu (First Time Fix Rate). Silnik prądu zmiennego, który zapewnia zmniejszony zakres czynności konserwacyjnych, maksymalne przyspieszenie i prędkość jazdy. Opatentowane 4-punktowe podwozie typu Friction Force gwarantuje zwiększoną stabilność i przyczepność. Wspomaganie kierownicy Ergo (opcja). System stabilizacyjny Atlet S3 (Stability Support System) (opcja). Komputer ATC z kodem PIN umożliwiającym dostęp do systemu diagnostyki pokładowej i do optymalnych ustawień osiągów oraz zapobiegającym nieuprawnionemu korzystaniu z wózka.

Zwróć uwagę na nasze modele Tempo PPL, Tempo PPF, Tempo PPD lub Tempo PPC.

Atlet Tempo   PPS
Udźwig kg 2000
Środek ciężkości ładunku mm 1200
Szerokość całkowita mm 790
Podnośnik wideł   Tak
Podnośnik operatora   Opcjonalne

Najważniejsze cechy

Wróć do strony głównej Atlet