Tergo Forte UFS

Czterokierunkowy wózek wysięgnikowy

 Czterokierunkowy wózek wysięgnikowyPotężny wózek Atlet Ergo Forte UFS, umożliwiający zmniejszenie liczby korytarzy do minimum, oferuje elastyczną manipulację długimi i objętościowymi towarami przy zachowaniu ergonomii i komfortu.

  • Czterokierunkowy wózek Atlet jest idealnym rozwiązaniem do manipulacji zarówno długimi ładunkami, jak i paletami standardowymi przy wysokości podnoszenia nie przekraczającej 9 metrów. Wózek może poruszać się we wszystkich kierunkach z absolutną precyzją. Szerokość korytarzy można zmniejszyć do 2,3–3 m. Wózek – charakteryzujący się doskonałym przyspieszeniem, prędkością maksymalną 14 km/h i wysoką pojemnością akumulatora – może być eksploatowany intensywnie z maksymalną wydajnością.
  • Zaawansowana ergonomia wózka Tergo – w tym unikatowa mini-kierownica Atlet i regulowany, odchylany fotel – jest wynikiem niezależnych badań nad urazami spowodowanymi chronicznym przeciążeniem mięśni i ścięgien (RSI). Doskonała widoczność na wszystkie strony, belki wzmacniające osłonę górną i wysoka pozycja siedząca operatora w połączeniu z szerokim wyposażeniem dodatkowym sprawiają, że wydajność operatora jest jeszcze większa. Jest to doskonały wybór dla każdej firmy, której zależy na operatorach, oszczędności i wydajności.
  • Inne cechy: modułowa konstrukcja Atlet zapewniająca usunięcie usterki podczas pierwszej wizyty serwisu (First Time Fix Rate). Silnik prądu zmiennego, który zapewnia zmniejszony zakres czynności konserwacyjnych, maksymalne przyspieszenie i prędkość jazdy. System stabilizacyjny Atlet S3 (Stability Support System). Komputer ATC z systemem kodów PIN umożliwiającym dostęp do systemu diagnostyki pokładowej i do optymalnych ustawień osiągów oraz zapobiegającym nieuprawnionemu korzystaniu z wózka.

Czy potrzebujesz czegoś więcej? Przyjrzyj się naszym pionierskim wózkom wysięgnikowym: Tergo UMS/UHD/UHX, teleskopowymi widłami,  UMS/UHD/UHX-TF lub Tergo UND z wąskim podwoziem.

Atlet Tergo Forte

 

UFS 200

UFS 250

Udźwig

kg

2000

2500

Środek ciężkości ładunku

mm

600

600

Wysokości podnoszenia

mm

4350–8500

4500–9000

Najważniejsze cechy

Wróć do strony głównej Atlet