Tergo ULS

Kompaktowy wózek widłowy wysokiego składowania do średnio intensywnej eksploatacji

Wózek widłowy wysokiego składowania Ergo ulsKompaktowy model Tergo ULS to najbardziej zwinny i ekonomiczny wózek widłowy wysokiego składowania firmy Atlet – prawdziwy atleta w każdym szczególe. Jego osiągi, stabilność i niezawodność spełniają wysokie wymagania i gwarantują wydajność oraz niski koszt cyklu eksploatacji. Model Tergo ULS to ogromna pomoc w obsłudze Twojego magazynu – na właściwym poziomie kosztów.

  • Wózek Tergo ULS to najbardziej odpowiednie uniwersalne narzędzie do średnio intensywnych operacji przenoszenia ładunków o masie do 1400 kg. Innowacyjne rozwiązania ergonomiczne i technologie bezpieczeństwa zapewniają wydajną pracę operatora w szerokim zakresie zadań. Niezrównana manewrowość wózka i jego mała szerokość (1120 mm) dodatkowo ułatwiają operacje przeładunkowe w ograniczonej przestrzeni.
  • Ta zwinna, cicha i mocna maszyna zapewnia także doskonałe warunki pracy operatora. Najlepsza w swojej klasie ergonomia, oparta na unikatowej minikierownicy Atlet, intuicyjnych urządzeniach sterujących i doskonałej widoczności możliwej dzięki innowacyjnej konstrukcji masztu Pro Vision, pozwala zmniejszyć zmęczenie operatora i zwiększyć jego wydajność. Szeroki wybór wyposażenia opcjonalnego (np. ASR – aktywna redukcja poślizgu, S3 – system wspomagania stabilności i interfejs operatora Ergologic) dodatkowo zwiększa wydajność operatora.
Inne cechy:
  • Koncepcja modułowej budowy Atlet pozwalająca uzyskać maksymalny wskaźnik powodzenia naprawy za pierwszym razem.
  • Silnik prądu zmiennego o zmniejszonym zapotrzebowaniu na obsługę techniczną przy maksymalnym przyspieszeniu i prędkości jazdy.
  • Komputer pokładowy ATC3 z wbudowanymi funkcjami diagnostycznymi i kodem PIN pozwala zaprogramować optymalne spersonalizowane parametry pracy wózka.

Potrzebujesz więcej? Zapoznaj się z naszymi nowymi wysokowydajnymi wózkami widłowymi wysokiego składowania typu UMS/UHD/UHX, nowymi wózkami z widłami teleskopowymi Tergo UMS-TF, UHD-TF i UHX-TF kompaktowym modelem Tergo UND o zwiększonej wysokości podnoszenia oraz wózkiem czterokierunkowym Tergo UFS.

Atlet Tergo ULS

 

ULS 120

ULS 140

Udźwig

kg

1200

1400

Środek ciężkości ładunku

mm

600

600

Wysokości podnoszenia

mm

3200–7250

3200–7250

Szerokość całkowita

mm

1120

1120

Najważniejsze cechy

Wróć do strony głównej Atlet