Tergo UND

Kompaktowy wózek widłowy wysokiego składowania do obsługi regałów wjezdnych i składowania blokowego

  • Wózek widłowy wysokiego składowania Atlet Tergo UNDTen kompaktowy wózek widłowy wysokiego składowania to najbardziej odpowiednie narzędzie do średnio intensywnych operacji z wykorzystaniem większej wysokości składowania, charakteryzujący się bardzo dobrą stabilnością i wydajnością. Jest zwinny oraz ekonomiczny i został zaprojektowany przede wszystkim z myślą o wygodzie operatora w celu  uzyskania optymalnej wydajności.

  • Model UND powstał na bazie wąskiego podwozia o szerokości 1120 mm oraz unikatowej konstrukcji szerokiego masztu Pro Vision. W sumie cechy te pozwalają uzyskać wysokość podnoszenia do 8,950 m przy udźwigu do 1400 kg. Model UND wyposażony w opcjonalne kółka do prowadnic szynowych oraz zwężającą się osłonę górną stanowi doskonałe rozwiązanie do obsługi regałów wjazdowych.

  • Ta zwinna, cicha i mocna maszyna zapewnia także doskonałe warunki pracy operatora. Najlepsza w swojej klasie ergonomia, oparta na unikatowej minikierownicy Atlet, intuicyjnych urządzeniach sterujących i doskonałej widoczności możliwej dzięki innowacyjnej konstrukcji masztu Pro Vision, pozwala zmniejszyć zmęczenie operatora i zwiększyć jego wydajność. Szeroki wybór wyposażenia opcjonalnego (np. ASR – aktywna redukcja poślizgu, LAS – układ ustawiania poziomu i interfejs operatora Ergologic) dodatkowo zwiększa wydajność operatora.

Inne cechy:
  • Koncepcja modułowej budowy Atlet pozwalająca uzyskać maksymalny wskaźnik powodzenia naprawy za pierwszym razem.
  • Silnik prądu zmiennego o zmniejszonym zapotrzebowaniu na obsługę techniczną przy maksymalnym przyspieszeniu i prędkości jazdy.
  • S3 – system wspomagania stabilności. DCC – dynamiczna kontrola skrętu.
  • Komputer pokładowy ATC3 z wbudowanymi funkcjami diagnostycznymi i kodem PIN pozwala zaprogramować optymalne spersonalizowane parametry pracy wózka.

Potrzebujesz więcej? Zapoznaj się z naszymi nowymi wysokowydajnymi wózkami widłowymi wysokiego składowania typu UMS/UHD/UHX, nowymi wózkami z widłami teleskopowymi Tergo UMS-TF, UHD-TF i UHX-TF nowym kompaktowym i ekonomicznym modelem Tergo ULS, oraz wózkiem czterokierunkowym Tergo UFS.

Atlet Tergo UND

 

UND 140

Udźwig

kg

1400

Środek ciężkości ładunku

mm

600

Wysokości podnoszenia

mm

4800–8950

Szerokość całkowita

mm

1120

Najważniejsze cechy

Wróć do strony głównej Atlet