Skup używanych wózków widłowych

Prowadzimy skup używanych wózków widłowych, zapraszamy do kontaktu z nami w celu zapoznania się z naszą ofertą skupu. Proponujemy skup używanych wózków widłowych, magazynowych, czołowych, elektrycznych, spalinowych i innych, wszystkich marek i modeli. W zakres naszych usług wchodzi także wymiana używanych wózków widłowych na nowe lub używane wózki widłowe po przeglądach technicznych i gruntownej naprawie. Naszym klientom oferujemy specjalne usługi za rozsądne ceny. Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta lub chcesz o cos zapytać, zadzwoń do nas pod podane numery telefoniczne. Jeśli chcą Państwo sprzedać lub wymienić na nowszy wózek widłowy lub całą partię wózków widłowych prosimy o kontakt z nami. Mogą Państwo liczyć na szybką i fachową obsługę.

Tagi: skup wózków widłowych, wózki widłowe skup, wózki widłowe, wózek widłowy, skup, komis, wózków widłowych, giełda, komis wózków widłowych, wózki widłowe komis, komis z wózkami widłowymi,  kupię wózek widłowy, sprzedam wózek widłowy, kupno wózków widłowych

Wymiana wózków widłowych

Firma Lemarpol prowadzi skup i wymianę używanych wózków widłowych, zapraszamy do kontaktu z nami w celu zapoznania się z naszą ofertą skupu.

Tel: 609 471 797

Poproś o wycenę